נשמח להיות בקשר

מתחתנים בקרוב? חולמים להיכנס לחופה מדהימה ובלתי נשכחת, כזו שהספקתם לדמיין בכל החלומות? חברת איה קונספט תסייע לכם להגשים את החלום שלך ולהבטיח שתהיו מרוצים ומאושרים.

יעידו ויסכימו כול מי שעבר וחווה את חווית החתונה, שמדובר באירוע המרגש ביותר בחיים. מדובר באחד האירועים הקדושים והחשובים ביותר לכל אדם באשר הוא, רגע סמלי שממחיש את קשירת החיים של שני בני אדם.

לא בכדי,יותר ויותר חברות שמתעסקות בתחום עיצוב האירועים – ובפרט בתחום עיצוב החתונות, רמות ונפתחות מדי שנה בשנה. אין ספק כי זו ידיעה חיובית ומשמחת, אך עליכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ועתירת ניסיון, כזו שתסייע לכם להגשים את החלומות שלכם. 

עיצוב החופה, נתפס בעיניי רבים כחלק החשוב ביותר. מדוע? הריב יסכימו כי הסיבה העיקרית לכך היא שבחופה, נערך הטקס שמייחד את בני הזוג ומבטיח את מטרת החתונה – הסיבה שלשמה התכנסנו. 

בחירת החברה שתעשה בשבילכם ותעצב עבורכם את החופה או את כלל האירוע, הינה בחירה חשובה. 

אנו ממליצים לכם לעיין באתרי אינטרנט, בפורומים ייעדיים בנושא וכמובן בפורטלים של חתונות ואירועים. שם תוכלו לקבל מידע, חוות דעת, המלצות ותגובות של אנשים אחרים שהשתמשו בשירותי החברות השונות. "אין חכם כבעל הניסיון" – נצלו את האפשרות לקבל מידע מאנשים אחרים, 6כך תוכלו להיות בטוחים בבחירת

אם גם אתם מעוניינים לעצב את החופה בצורה מיוחדת וייחודית, או אם גם אתם מתכננים להגשים את החלום שלך ביום הכה מיוחד הזה – אנו כאן כדאי לסייע לכם!

 

חברת איה קונספט עוסקת בתחום עיצוב האירועים, ובפרט בתחום עיצוב החולות, ומלווה אלפי אנשים לאורך השנים. הייחודיות שלנו, היא שאני יודעים לשלב בצורה הטובה ביותר, בין הרצונות של הלקוח, לבין המאפיינים השונים, כאלה שבאים לידי ביטוי בטווח הגילאים באירוע, באופי האירוע (חתומה חילונית, חתימה חרדית), בכמות המוזמנים וכמובן באופי הבקשות האישיות של חתני השמחה.

 

תוכלו להיכנס לאתר החברה ולעיין במגוון רחב של ביקורות, חוות דעת והמלצות לגבי אופי השירות. כמו כן, תוכלו לעיין בתמונות וסרטונים מאירועים אחרים, כאלה שביצענו בעבר. כך תוכלו להיות בטוחים יותר, ולבחור רעיונות ואפשרויות שאתם רוצים שיהיו באירוע שלכם.

אז קדימה, למה אתם מחכים? היכנסו אלינו לאתר והשאירו את הפרטים שלכם. אנו נדאג לחזור אליכם בהקדם ולסייע לכם בתכנון ועיצוב החופה.

עיצוב אירועים

מומחים

ברגע שהעיצוב מדויק, והוא משתלב עם סידור מעוצב, מיד מבינים שמדובר באיכות. איה קונספט מספקת עיצוב אירועים ברמה גבוהה ומקצועית ונחשבת למובילה בתחום.

 
השאירו פרטים עכשיו לקבלת