עיצובי חופה מומלצים לחתונת חורף

לקראת מועד החתונה בני הזוג עסוקים באין ספור התרוצצויות כדי שתהיה זו החתונה היפה והמרשימה ביותר. הם חושבים על כל פרט ומתכננים זאת בקפידה, כדי שהכול יהיה מושלם.

עיצוב מדהים של החופה

באירועי חורף לעיתים עד הרגע האחרון אי אפשר לדעת אם החופה תיערך מחוץ לאולם או בתוכו. כך או כך, מעצבים את החופה עם רעיונות מקוריים שאינם נופלים מיופיין של החופות בקיץ. החשיבה היא להתאים את הקונספט כך שיתאים הן לחתונה במרחב הפנימי וגם במרחב החיצוני.

מתחמים ייחודיים לאירועים

המתכננים של ארטיסטה גן אירועים אורבני בשרון נערכו לכך מראש ולכן כמה שעות לפני החופה מקבלים את ההחלטה בהתאם למזג האוויר. אם צפוי גשם או עלולות להיות רוחות חזקות וכך בוחרים היכן לעצב, בחופה היפהפייה בגן, או בחופה המרהיבה בתוך האולם.

עיצוב של החופה

הדרך הנכונה ביותר היא לראות את התמונות ואת הסרטונים הרבים של המעצבת שמתאימים לאירועי חורף. ברוב המקרים יהיו כמה אופציות שבני הזוג יאהבו מאד ולכן הם יעדיפו להתמקד באחת מהאפשרויות הללו. בשלב ראשון בוחרים את בדי השיפון שיהיו סביב החופה, אם הם יהיו בצבע לבן או בגוונים אחרים. היכן הם ימוקמו, האם בכל הפינות של החופה אם היא מרובעת, או בהיקף של המעגל אם מדובר בחופה בעלת כיפה מעוגלת.

הפרחים הדומיננטיים בחופה

הפרחים הם אלו שמעניקים את הטאץ' היוצא דופן של החופה ובבחירת הפרחים יש המון אפשרויות. הבחירה הראשונה היא אם להזמין פרחים טריים ורעננים או לחלופין להשתמש בפרחי משי מרהיבים שנראים אמיתיים לחלוטין.

לאחר מכן בוחרים בסוג של הפרחים, אפשר להתביית על זן אחד כמו וורדים או טוליפים, להתמקד בצבע אחד כמו וורדים בגווני אדום או וורוד, או לחלופין לשלב כמה צבעים בכל זר שיוצמד לחופה. וורדים בגווני אדום, לבן, כתום וצהוב תוך שילוב של גיבסניות וענפי אקליפטוס ביניהם. טוליפים בגוונים העונתיים בשילוב ענפים ירקרקים, שיוסיפו המון חיוניות למראה הכללי.

אופציה נוספת היא לשזור זרים שמכילים כמה סוגים של פרחים בשלל גוונים, אשר יוצרים יחד מראה סולידי ואלגנטי מאד.

המיקום של הפרחים בחופה

אפשר למקם את זרי הפרחים שנבחרו על כל אחד מעמודי התמיכה של החופה, או בכל אחת מהצלעות בחלק העליון של החופה. אופציה נוספת היא שורות של פרחים אשר נמתחות מקצה לקצה בצלע מעל מיקום הכניסה אל החופה.

כתוב/כתבי תגובה