כיצד לדעת להתארגן נכון לאירוע?

כיצד לדעת להתארגן נכון לאירוע?

אירועי ספורט לצוות תורמים לפיתוח תכונות כגון לכידות צוותית, יעילות, יכולת חלוקת תפקידים ואחריות ואמון בין העובדים.

התארגנות ליום האירוע לצוות שלכם

כדי לנטרל את סביבת העבודה, אתה יכול לתת לצוות הזדמנות להוציא את הרגשות ולקבל זרימת אדרנלין ממש במקום העבודה. ביצוע משחקי לייזר טאג  אפשרי כמעט בכל מקום בארץ, כמו בניין המשרדים שלכם, בו ייזכר סוג כזה של כיף לזמן רב.

משחק הלייזר טאג המתבצע ממש במשרד יאפשר לעובדים להסיח את דעתם מסביבת העבודה ולהסיר את המתח המצטבר, כמו גם לשייך את מקום העבודה למשהו מצחיק ונמרץ בעתיד. דמיין את הפתעת העובדים בסוף יוצא הדופן של שבוע עבודה – ההזדמנות לרוץ ולירות לעבר הקולגות, לארוב או לשחק לפי אחד התרחישים המוצעים. אולי יש לך משאלות אינדיבידואליות בנוגע לתרחיש ולנושא המשחק, שניתן יהיה לארגן במקום נוח ובזמן נוח, לספק לצוות שלך את כל הציוד הדרוש. 

 עלות השירות כוללת בד"כ השכרת ציוד לפי שעה, עבודת מאמנים ומסירת הציוד שהוזמן למיקום המסודר של המשחקים.

לגוון את חייהם של העובדים, להביא כמה יצירתיות, חיוביות וחיות!

 

יום הולדת

בדרך כלל, חגיגת יום הולדת מתקיימת עם המשפחה והחברים בבית, בבית קפה או מסעדה, מרכז בידור או כפרי. אם אתה רוצה להפוך את היום הזה לחי, בהיר, מלא חיים ובלתי נשכח, לייזר טאג היא המלצה מצויינת לכך. תוכלו לשלב חגיגה באזור לבילוי ופיקניק עם משחק לייזר טאג , או לשכור ציוד למשחק במקום בו תרצו לחגוג יום הולדת. בחר אחד מהתרחישים המוצעים או צור תרחיש משלך בהתבסס על הסרט, הרעיונות או המשאלות האהובים עליך ויום ההולדת שלך יהיה מלא הנאה!

 מפגש עם גברים וחברים

הנושא הצבאי תמיד היה פופולרי באירועים ומפגשים. זוהי דרך טובה להשתעשע עם חבריך ולקבל זרימת אדרנלין בפעילות לייזר טאג עם אקדחים ורימונים, להתחרות עם חבריך על הצילום המדויק ביותר לעבר המטרה או לתפוס נקודת בקרה בשטח הצריפים עם מספר חדרים וחסימות. המדריכים המנוסים יעזרו לכם לבחור את תסריט המשחקים, תוך התחשבות במספר השחקנים, ברמת האימונים שלהם ובציוד שנבחר למשחקים.

כדי להפוך את היום הזה לבלתי נשכח, צלם יכול לתפוס את הרגעים הבהירים ביותר של האירוע, והתמונות יזכירו לכם את היום הנפלא הזה!

אז קדימה! למה אתם עדיין מחכים? תנו לנו לעזור לכם בעיצוב אירועים.