טיפים לחתונות חורף

טיפים לחתונות חורף

זוגות רבים בוחרים לערוך את חתונתם דווקא בתקופת החורף, בעיקר מהסיבה כי בתקופה זאת של השנה המחירים זולים משמעותית מאשר בקיץ. יחד עם זאת, אין ספק כי מזג האוויר הקר והגשום מהווה סיכון לא קל שיש להיערך אליו בהתאם. מתכננים חתונת חורף ורוצים שהיא תעבור בצורה חלקה? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לארגן אותה בצורה הטובה ביותר שרק אפשר.

 

היערכו למזג אוויר גשום

אומנם החורף הישראלי אינו קשה כמו באירופה, אך עדיין קיים הסיכוי שדווקא ביום חתונתכם השמיים יפתחו והגשמים והרוחות לא יפסקו לרגע. על מנת שהאורחים שלכם לא יגיעו לאולם רטובים מהגשם ומלוכלכים מבוץ, שימו לב שאתם קובעים את החתונה במקום שמאפשר גישה נוחה מהחנייה ישירות לאולם. באופן זה הסיכוי לעוגמות נפש קטן והאורחים שלכם יוכלו לשמוח איתכם רגועים, נינוחים ובעיקר יבשים. 

 

אל תגזימו עם החימום

חתונות חורף נערכות במתחמים סגורים ואחת הטעויות היא חימום יתר של המזגנים, מה שגורם בסופו של דבר למחנק אדיר באולם ולכך שכל האורחים מזיעים במהלך הריקודים. על מנת להימנע מכך, חשוב לבקש מראש מבעלי האולם שיקפידו על טמפרטורה נוחה של עד 25 מעלות ולא יותר מכך. ובכלל, אולמות אירועים עם מערכת מיזוג אוויר מרכזית עדיפים על פני אולמות שממזגים עם מספר גדול של יחידות מפוצלות וזאת מאחר שהשליטה על הטמפרטורה במערכות המרכזיות הרבה יותר טובה. וודאו את העניין מראש לפני שתסגרו עם אולם אירועים כלשהו ותוכלו להיות רגועים מהבחינה הזאת.

 

תזמנו היטב את צילומי החתונה שלכם

אחד הנושאים שמפחיד במיוחד זוגות שמתכננים חתונת חורף הוא כל נושא צילומי החוץ של החתן והכלה. אם הצילומים באולם אינם תלויים במזג האוויר הרי שבכל הקשור לצילומים המוקדמים מספיקות כמה שעות של גשם ורוחות כדי להרוס את היום המיוחד. הטיפ שלנו אליכם הוא לא לסמוך על המזל אלא פשוט לתכנן את יום הצילומים כמה ימים לפני החתונה, בזמן שמזג האוויר נוח וניתן להגיע לתוצאה הרצויה בלוקיישן שתמיד חלמתם עליו 

 

בחרו היטב את התפריט באירוע

אירוע מוצלח בעיני הישראלים הוא כזה שמצליח למלא את הבטן עם מנות מזון מגוונות וטעימות. בחורף, כאשר קר, גשום וקשה מאוד לצאת מהבית, אם כבר האורחים מתאמצים לבוא ולשמח אתכם, לא כדאי שתפנקו אותם מבחינה קולינארית ותחממו להם את הבטן והגוף? הדרך הכי טובה לכך היא באמצעות התאמת התפריט למזג האוויר החורפי ושדרוגו עם עמדות מיוחדות. למשל עמדת טאבונים שתוציא כל העת מאפים טריים או עמדה שבה יוגשו מרקים חמים במגוון טעמים וכמובן עמדת משקאות חמים עם קפה ותה משובחים.

באדיבות מאור תכשיטים.

כתוב/כתבי תגובה