איך להתאים תכשיט לגבר לפני החתונה

כשמדברים על תכשיטים לחתונה, לרוב נחשוב על תכשיטי נשים שאותם תענוד הכלה ביום חתונתה, אך האמת היא שלא רק הכלה עונדת תכשיטים ביום זה, אלא גם החתן. בשנים האחרונות יותר גברים חושבים היטב על הופעתם ביום זה, צבע החליפה שילבשו והתכשיטים שיענדו. במאמר זה אנו נציג מספר דרכים להתאמת תכשיטים לגבר עבור יום החתונה המיוחל.

התאמת תכשיט על פי סגנון הלבוש

בעבר היה מקובל שחתן ביום חתונתו לובש חליפה שחורה וחולצה לבנה מכופתרת. בשנים האחרונות אנו רואים כי חתנים רבים לובשים חליפות בצבעים מגוונים כמו לבן, כחול, אפור ועוד. מעבר לכך, יש חתנים שמעדיפים הופעה יותר קלילה והולכים על מכנס מחויט, חולצה וווסט. לכל צורת הופעה כזו, יש סגנון תכשיטים שיותר מתאים. כך לדוגמא, כאשר הסגנון הוא יותר קליל, גם סגנון התכשיט צריך להיות בהתאם. ובסגנון שהוא יותר רשמי כמו סגנון החליפות, נבחר עבור החתן תכשיטים יותר רשמיים לערב.

התאמת תכשיט לגבר ליום החתונה על פי סוג החתונה

בעבר כל החתונות היו נערכות בערב, בשנים האחרונות יש טרנד בולט מאוד של חתונות שישי בצהריים. האווירה של חתונת ערב שונה מאוד מחתונת צהריים. בחתונת ערב, נעדיף להתאים לחתן תכשיטים לגברים שמתאימים לחתונת צהריים, יהיה כדאי להתאים תכשיט קליל יותר. אותו דבר נכון גם לעונות השנה, בעיקר עונת הקיץ והחורף. הקיץ נחשב לקליל יותר, על כן התכשיט שנתאים יהיה פחות רשמי ובחורף נוכל להתאים תכשיט יוקרתי לגבר.

מהם תכשיטים יוקרתיים לגבר?

תכשיט יוקרתי לגבר לרוב יהיה עשוי מזהב צהוב או לבן. זה יכול להיות גורמט או צמיד מיוחד לגבר וזה יכול להיות גם שעון יוקרתי. צמידים יוקרתיים לגבר הם ללא ספק הפריט שהכי מתאים עבור ערב החתונה עבור גברים. הם מרשימים על היד ויוצרים הופעה גברית ויפה. צמיד גורמט יוקרתי בשילוב של חליפת חתן איכותית בהחלט יצור מראה מרשים.

מהם תכשיטים קלילים יותר עבור הגבר ביום חתונתו?

תכשיטים קלילים יותר יהיו עשויים מעור בשילוב עם מתכת הכסף. אלו תכשיטים שהמראה שלהם מתאים יותר ליום יום ובשילוב טוויסט מסוים. עם חרוזי הכסף אפשר ליצור מראה מתוחכם אשר מצד הוא קליל ומצד שני מתאים לחתונה. צמיד בסגנון זה יהיה מאוד רלוונטי עבור חתונות הקיץ או חתונות שישי בצהריים וגם עבור אותם חתנים שהלבוש שלהם יותר קליל.